Fitness masažas

Ši terapija labai efektyvi, nes joje apjungtas masažas ir fiziniai pratimai. Aktyvus komandinis užsiėmimas, kuris suteiks stiprų pasitenkinimo jausmą, nes Jūsų kūnui skiriamas dvigubas dėmesys. Dirbsime kartu - Jūs ir aš. Fitnes masažas - teisingos meilės sau pavyzdys. Tik mes patys galime padėti sau, o masažo terapeutai - patikimi padėjėjai.

TANDEM (4 rankų)

F. Garsijos (Ispanija) sukurta metodika. Keturių rankų masažas nepakartojamas, nes tuo pačiu metu yra veikiami abu galvos smegenų pusrutuliai. Jūs jausite labai gilų atsipalaidavimą, pamiršitę laiką, erdvę ir savo kūną. Masažas lėtas, gilus, derinamas su daugybe pasyvių judesių. Ką galima atlikti dviems, to niekad nepadarysi vienas. Labai tinkama dovana Sau arba Jūsų artimiausiam žmogui. Išreikškite mums pasitikėjimą ir patirkite naują, dar nepatirtą laimės skonį.

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas skirtas suaktyvinti organizmo skysčius. Šio masažo neatliekame atskirai. Jis yra įtraukiamas į visus masažus. Tai yra viena svarbiausių metodikų atliekant daugelį masažų.

Švediškas masažas

Švediškas masažas yra gilus (gerai išjudina visus raumenis) ir malonus klientui, turi ir gydomąjį, ir atpalaiduojamąjį poveikį. Pagrindinis švediško masažo tikslas – padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse. Masažas atliekamas visam kūnui, suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, skatina kraujotaką, gerina sąnarių lankstumą, šalina raumenų įtampą. Švediškame masaže atliekami 5 pagrindiniai masažo judesiai.

Glostymas – tai pirmieji judesiais, kuriais specialistas susipažįsta su kliento kūnu ir kurių pagalba nuramina nervų sistemą bei paruošia klientą kitiems prisilietimams.
Maigymas – tai atitinkamų raumenų grupių spaudimas, bei atkėlimas ir išlaisvinimas. Šis metodas primena fizinius pratimus, nes priverčia raumenis susitraukinėti. Tokie judesiai taikomi raumenims, kuriems reikai padidinti raumenų tonusą. Maigymas taip pat stimuliuoja centrinę nervų sistemą.
Trynimai atliekami pirštais, delno pagrindu, dilbiais, alkūnės pagrindu.
Vibracija – tai greiti atskirų raumenų grupių „išjudinimai“, skaptavimai – stuksenimai išorine delno puse, pirštų galais arba pusiau sulenktu delnu. Šie judesiai aktyvina kraujotaką.
Pasyvūs judesiai – tai įvairių raumenų grupių tempimai, kurie išlaisvina sąnarius ir suteikia kūnui lankstumo.

Nors masažas kiekvienam klientui daromas pagal jo poreikius, seanso metu žmogus jaučiasi labai patogiai ir maloniai.
Švediškas masažas itin tinka mūsų regiono gyventojams. Tai klasikinio, tajų, jumeiho masažų derinys. Jo metu galima naudoti įvairius aliejus bei kremus, kurie padeda puoselėti kūno odą, pasyvūs masažo judesiai tonizuoja raumenis, išlaisvina nuo įtampos.
Masažas rekomenduojamas tiems, kurie jaučia stresą, nerimą, esant nugaros raumenų įtampai, norint pagerinti sąnarių būseną bei visą savijautą. Kliento kūnas tampa lankstesnis, o siela tikrai pasijaus laimingesnė, gyvendama tokiame nuostabiame kūne.

Holistinis veido masažas

Holistinis masažas – tai rankos ir minties prisilietimas. Tai metodika, kuri apjungia rytus ir vakarus. Šis masažas pakankamai sudėtingas, nes reikalauja įvaldyti keletą technikų:

    E. K. Garsia sukurtos technikos (Ispanija)
    Giluminis veido raumenų masažas (Prancūzija)
    M. Galand modeliuojančio masažo elementai (Prancūzija)
    Shachnaz Husein sukurtas masažas (Indija)
    Tajų, šiatsu ir refleksoterapinio masažų elementai
    Klasikinis masažas

Holistinis masažas nedalina žmogaus kūno į atskiras dalis, o veikia kaip vientisa, harmoninga visuma. Holistinis masažas susideda iš segmentinio stuburo, veido masažo ir baigiasi pėdų refleksoterapija.
Fizinio kūno lygmeny dingsta susikaupusios raumenų įtampos, kurios trukdo gerai kraujotakai ir limfotakai. Tajų masažo elementai padeda išlaisvinti sustingusį kaklą ir pečių sąnarius.
Eterinio kūno lygmeny veikiami meridianai, naudojant šiatsu techniką, kuri padeda išlaisvinti energetinius blokus.
Norint paveikti astralinį kūną, reikia tuo patikėti!
Rankos atlieka atpalaiduojančius masažo judesius, o mintys susikoncentruoja ties žmogumi, kurį liečiate. Tik tada masažą galime pavadinti holistiniu.
Šio masažo rezultatas – lengvas, pailsėjęs, harmoningas kūnas ir šviečiančios, laimingos akys.

Holistinis kūno masažas

HOLISTINIS MASAŽAS - tai prisilietimas prie žmogaus tarsi prie mažo mažo vandenyno...Kiekvienas iš mūsų esame atspindys didžiulės VISATOS. Masažo tikslas - įvertinti Jūsų būseną, išsiaiškinti motyvaciją masažui  ir jį atlikti su tam tikrais akcentais, bet sujungiant visą kūną į vieną vientisą visumą. Terapijos trukmė - 2val. Jūs pamiršite savo kūną, o kai “sugrįšite“, nebejausite buvusios įtampos, kuri trukdė džiaugtis gyvenimu.

Klasikinis masažas

Negaliu tylėti...
Matau, skaitau, stebiu, mąstau, dirbu ir jaučiu, kad negaliu tylėt...
Gerbiu save, savo mokytojus, kolegas, savo darbą ir savo klientus, todėl negaliu tylėti! Mano darbas - masažo terapeuto kelias. Masažuotojas - žodis teisingas, bet primena aparatą.

Masažo terapija - tai ritualas, kurio metu mes liečiame kitą žmogų, prisiartiname prie trečios intymumo zonos (jų yra keturios). Esu dėkinga už kiekvieną man suteiktą galimybę prisiliesti. Todėl visai rimtai ir atsakingai save ir savo kolegas vadinu masažo terapeutais.
O dabar apie svarbiausia. Pasistengsiu atsakyti į klausimą, kodėl negaliu tylėti.
Pasipylė straipsniai, prasidėjo įvairūs masažo čempionatai, atsirado labai daug masažo mokyklų. Tai labai gerai ir sveikintina. Tik skauda širdį dėl to „vargšo" seno klasikinio masažo...
Klasikinis masažas pakeitė mano gyvenimą, bet tai buvo klasikinis, o ne „tarybinis" masažas. Kviečiu visus savo kolegas padiskutuoti, kas yra klasikinis masažas.
Pradėsiu pirmoji
Klasikinis masažas - tai pagrindų pagrindas, pradžių pradžia. Norisi įteikti jam gėlių... Išmanantieji šią techniką supranta, kad ši technika yra labai įdomi, įvairi, nelengva, apimanti labai daug (apie 108) judesių. Šis masažas reikalaujantis labai rimto pasiruošimo, žinių ir praktikos. Bet stebuklas tas, kad reikia jį teisingai išmokti ir įvaldyti. Esu dėkinga savo pirmosioms mokytojoms, suteikusioms teisingų žinių. Todėl negaliu tylėti, kai sakoma, kad klasika jau atgyveno... Žiūrėdama į tai, kaip jis dabar atliekamas, ir aš tuo patikėti galėčiau. Bet ten - „tarybinis" masažas. Negaliu tylėti, kai sakoma, kad atliekant klasikinį masažą nereikia muzikos, nereikia aromaterapinių aliejų, nereikia žvakių šviesos... Tai netiesa! Visko reikia, nes tai irgi prisilietimas, kuris turi būti ypatingas. Pavadinsiu jį holistiniu klasikiniu masažu (arba lietuvišku klasikiniu masažu). Lietuviška masažo mokykla labai skiriasi nuo rusiškos. Lietuviškos mokyklos pradininkas buvo K. Dineika. Neliko jokių metodinių medžiagų, bet jo mokiniai iki šiol perduoda žinias. Jis mokė masažą jungti su mankšta (pasyvūs judesiai). Mokė nuoseklumo jį atliekant. Po kiekvieno gilesnio judesio kūnas glostomas. Vibracija - tai ne raumenų daužymas, tai jų vibravimas, virpesiai.
Mūsų mokykla žino gerokai daugiau glostymų, trynimų, maigymų, vibracijos būdų, o kur dar gausybė pasyvių judesių, kurie labai primena tajų masažą.
Klasika - tai viskas viename: atpalaidavimas, gydymas, liekninimas, stangrinimas. O tai reiškia, kad atliekant visus masažus šitie veiksniai veikia vientisai kaip visuma. Tai ir yra holistinis masažas. Šis masažas nereikalauja daugiau jėgų nei visi kiti, paprasčiausiai reikia jį mokėti teisingai atlikti.
Mano mokytojos sakė, aiškino ir mokė, todėl labai gerai iki šiol prisimenu (tai buvo prieš 13 metų) ir galiu pakartoti pagrindines klasikinio lietuviško masažo taisykles. Jos lygiai tokios pat, kaip visų SPA masažų, nes jie kilę iš „seno, vargšo" klasikinio masažo. Todėl jį labai gerbiu ir noriu įteikti jam puokštę geltonų (ši spalva atneša permainų) rožių.
Atliekant holistinį klasikinį masažą galima šokti taip pat labai gražų „šokį". Nes K. Dineika griežtai reikalavo taisyklingos laikysenos dirbant, o ne stovėti sustingus vienoje masažo kušetės pusėje...
Negalima prie žmogaus liestis „tuščiomis" rankomis - be minčių, mechaniškai, kad ir koks tas masažas būtų: SPA, tajų, taškinis, klasikinis ar ajurvedinis.
Taigi, kolegos, padiskutuokime apie klasikinį masažą.

© 2019 Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Ieškoti