Termoterapija

Masažas su karštais akmenimis
Tai kompleksinis masažas, harmonizuojantis energetinę organizmo būseną, teigiamai veikiantis emocinę ir fizinę pusiausvyrą. Tai dar karštesnis ir gilesnis prisilietimas...
Masažas atliekamas naudojant vulkaninės kilmės akmenis, turtingus geležimi ir magniu, išlaikančius kūno šilumą. Masažo tikslas – akmenų šiluma ir masažinių judesių pagalba, atpalaiduoti organizmą, išlaisvinti giliai kliento kūne susikaupusias įtampas. Tai 1,5 val. trunkantis masažas, kai karšti akmenys naudojami, kaip šilumos aplikatoriai labiausiai įsitempusiose kūno vietose. Jie dedami po nugara išilgai abipus stuburo linijos ant refleksogeninių zonų, todėl poveikis jaučiasi visose organizmo sistemose: mažojo dubens (tiek vyrams, tiek moterims), inkstų, virškinamojo trakto, širdies srities, kvėpavimo. Šiluma, sklindanti iš akmenų, skverbiasi gilyn į raumenis, sušildo audinius, pagerindama kraujo cirkuliaciją juose.
Masažo technika ypatinga tuo, kad karšti akemnys tampa masažuotojo rankų dalimi – palengvina masažuotojo darbą.
Masažas rekomenduojamas žmonėms, kuriuos kamuoja nuovargis, fizinė ir emocinė įtampa, šalčio pojūtis galūnėse.
Masažas nerekomenduojamas žmonėms sergantiems ūminėmis ligomis, hipertonija. Tuomet atlikti masažą galima pritaikius individualią schemą.

Termorterapija
Termoterapija – tai labai kontarstinga terapija, nes masažas atliekamas ir šiltais, ir šaltais akmenimis vienu metu. Dėl sutrikusios kraujotakos, arba, anot ajurvedos mokymų sąveikaujant skirtingoms stichijoms organizme, mūsų kūno temperatūra skirtingose kūno vietose yra nevienoda – centrinėje kūno dalyje ji yra aukštesnė, galūnėse – žemesnė, ši terapija padeda harmonizuoti skirtingą temperatūros pasiskirstymą kūne, tonizuoti, stangrinti odą, stiprinant kraujagyslių sieneles.
Masažas rekomenduojamas žmonėms, kurie jaučia diskomfortą dėl šalančių galūnių, ieškantiems naujų pojūčių, drąsiems klientams.

© 2019 Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Ieškoti