Profesionalams


1. DINAMINIS KŪNO ATPALAIDAVIMAS/8 VAL.

Ar klientas pajus pasitikėjimą Jumis iš pirmo žvilgsnio ir pirmo prisilietimo?

Tai - pasisveikinimas su klientu. Svarbu nepamiršti paprastų dalykų:

    Masažo kabineto ir masažinio stalo paruošimas;
    Minimali ir labai reikalinga informacija klientui prieš masažą, apie jo eigą ir pabaigą;
    Kliento padėtys masažo metu;
    Užklojimo ir atidengimo technikos, leisiančios klientui pasijusti saugiai ir netrikdyti Jūsų darbo;
    Pirmas ir paskutinis rankos prisilietimas;
    Technika, kuri padės klientui atsipalaiduoti ir „sugrįžti" po masažo.

Prisilietimo terapija yra apie:

    Mūsų mintis dirbant;
    Klaidas, kurios trukdo klientui atsipalaiduoti;
    Trumpus ir aiškius klausimus, kurie reikalingi mums, kad teisingai atliktume masažą;
    Malonią ir patogią techniką, užklojant ir pakišant įvairias pagalvėles, volelius masažo metu;
    „Sustingusio" kliento atpalaidavimą;
    Masažo pavertimą tikru ritualu;
    Muziką, jos pradžią bei pabaigą skambėti ir...

 

Leiskime klientui pajausti, kaip mes jo laukiame ir koks jis mums brangus...

2. KLASIKINIS HOLISTINIS MASAŽAS KŪNUI/40 VAL.

Klasikinis masažas (ne tarybinis, „valdiškas", kuris dažnai būdavo atliekamas sanatorijose, poliklinikose) yra sunkiausias ir labiausiai masažuotojo praktikoje reikalingas masažas. Jo pagrindu sukurta labai daug įvairių masažo technikų. Seminaro metu Jūs sužinosite pagrindinius masažo būdus, kurių yra nedaug, bet jie yra pagrindas, be kurio Jūsų kelias neturi ateities.
Visi žinome pagrindinius judesius, tačiau dažnai pamiršome gausybę papildomų įvairių judesių, kurie praturtina masažą.
Kodėl holistinis? Holistinis – reiškia apimantis visumą, sujungiantis detales į vieną bendrą veiksmą. Labai svarbu žinoti tikrojo, gražaus klasikinio masažo judesių jungimo būdus, kaip ir kada panaudoti vieną ar kitą judesį.
Klasikinis masažas yra labai sudėtingas, todėl reikalauja daug įgūdžių. Holistinį atspalvį jam galima suteikti žinant taisykles kaip tai padaryti.
Tai negali būti mechaniški judesiai. Kiekvienam rankos prisilietimui reikia suteikti programą, tada Jūsų masažas bus klasikinis – holistinis, nes bus naudojama dviguba technika – ranka + mintis.
Žinant pagrindines taisykles, masažą galima atlikti nuo 20-30 min iki 2 val
Seminaro metu sužinosite pagrindinę klasikinio masažo abėcėlę, išmoksite jungti tas raides į ilgus ir įvairius sakinius bei pajausti, ko reikia žmogui, kuris atėjo pas Jus prašyti pagalbos. Daug dėmesio seminaro metu skiriama masažo gyliui ir ritmui. Tas pats, bet skirtingo stiprumo ir ritmo judesys, suteikia masažui nenusakomą intonaciją.

Tai kitokia klasika – pritaikyta šiuolaikiniam žmogui, ji veikia holistiškai, nes atitolina fizinį ir emocinį nuovargį, suteikia žmogui gražias gyvenimo spalvas.

3. REFLEKSOTERAPIJA/16 VAL.

Šiuolaikinis gyvenimo tempas, stresas, rūpesčiai labai dažnai panaikina stabilumo jausmą. Pirmoji pagalba ištrūkti iš tokios būsenos – pasiūlyti žmogui pėdų refleksologinį masažą. Refleksoterapija – tai vienas iš daugybės žinomų metodų, leidžiančių klientams būti gyvybingiems, sveikiems ir laimingiems. Šios terapijos metu aktyvuojami taškai, esantys žmogaus pėdose ir tiesiogiai susiję su įvairiais organais.
Refleksoterapija yra pagrįsta vidaus organų ryšiu su tam tikrais pėdos taškais. Refleksoterapijos šalininkai teigia, kad kvalifikuotas specialistas, masažuodamas atitinkamą pėdos vietą, susijusią su tam tikra kūno dalimi, gali sušvelninti ligos simptomus.
Terapijos metu liečiamės ne tik prie žmogaus pėdų, bet tarsi prie viso kūno, sielos ir emocijų.
Masažas gerina kraujotaką, ramina nervų sistemą, skatina visų vidaus organų regeneraciją. Specialisto prisilietimas padės susigrąžinti vidinę harmoniją ir gerą savijautą.

4. HARMONIZUOJANTIS MASAŽAS VEIDUI/16 VAL.

Masažas skirtas pradedantiems dirbti su veidu specialistams.
Masažo metu efektyviai pašalinama įtampa kaklo ir pečių zonoje, nesudėtingais koncentruotais judesiais tonizuojami veido raumenys; specifiniais judesiais veikiama akių ir lūpų zona (priešraukšlinis efektas); specialus masažas ausų, delnų, pėdų zonose (ramina centrinę nervų sistemą). Daug dėmesio skiriama meridianų išdėstymui, tokiu būdu harmonizuojan t visą kūną.

5. VYRŲ IR MOTERŲ MASAŽO YPATUMAI/32 VAL.

Moterys ir Vyrai į tą pačią situaciją reaguoja skirtingai... ir tai normalu. Mes labai skirtingi, mūsų užduotys gyvenime taip pat skirtingos. Prisilietimo terapija - labai stipri metodika, ypač šiuo pastovaus streso ir įtampos laikotarpiu. Praktika rodo, kad daugėja sąmoningų klientų vyrų, kurie masažą pasirenka tam, kad galėtų pilnavertiškai gyventi.
Seminaro metu mokysimės įvairių būdų, kaip maksimaliai atpalaiduoti klientą vyrą ir pašalinti susikaupusią įtampą pečių juostoje, juosmenyje ir kojose. Ypač sudėtinga tai profesionaliai atlikti juosmens ir kryžkaulio srityje. Čia „sėdintis" stresas labai dažnai „pakiša" koja mums masažo terapeutams. Mokysimės lokaliai dirbti su problematiškiausiomis vietomis.

Programos autorė ir dėstytoja Rūta Stratkauskienė/Lietuva.
Tarptautinė autorinių masažo metodikų dėstytoja; Holistinio masažo mokyklos įkūrėja Lietuvoje; Ispado masažo akademijos dėstytoja; "Tarptautinės holistikos ir netradicinės medicinos akademijos /МАЭХЦ/ mokinė (Latvija); "Woman's World International" grožio terapijos kurso (Indija) absolventė; klasikinio, limfodrenažinio, aromaterapijos, pėdų refleksologijos masažų specialistė; Lietuvos masažistų čempionato 2007m. 2 vietos prizininkė, Tarptautinio Baltic SPA čempionato 2007 m. prizininkė (Latvija), Tarptautinio SPA masažo čempionato 2007 m. prizininkė (Rusija). 2009-2010 m. Baltijos šalių masažistų čempionatų komisijos narė; 2011 veda seminarus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje.

© 2019 Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Ieškoti